ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5028454
nr 502 8454
nyrokoko, förgylld, höjd: 56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 januari 2008
kl 17:46:21
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.